Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 -18:00
Sobota Niedziela: 8:00 – 20:00

Regulamin

Regulamin Studio EMS „Impulsik”

obowiązuje od 22.09.2022

Agnieszka Skupień w dalszej części Regulaminu określana będzie jako Trener EMS, Właściciel EMS, a podopieczni jako Klient. 

Przebieg treningów

1. Pierwszy trening trwa godzinę (60minut) podczas którego z Klientem omawiane będą podstawy treningu EMS a także przeprowadzony zostanie wywiad zdrowotny. Sam trening trwa 25 minut.  

2. Kolejne sesje trwają 40 minut, z czego sam trening trwa 25 minut. Jest to czas dla Klienta na przygotowanie się do treningu (przebranie się w bieliznę treningową), a także umówienie się na kolejną wizytę.

3. Godzina wskazana przez Trenera jest godziną wejścia do lokalu. 

4. W przypadku spóźnienia się Klienta na trening, trening nie zostaje wydłużony o czas spóźnienia (chyba, że nikt nie jest zapisany po treningu Klienta).

5. Treningi odbywają się w lokalu przy ulicy Jana Pawła II 12 w Siemianowicach Śląskich.

6. Z treningów korzystać mogą osoby, które ukończyły 18 lat. 

Ustalanie terminów treningów oraz zmiana terminu

1. Ustalanie terminu treningów może odbyć się poprzez komunikator Messenger z profilem Studio EMS Impulsik (https://www.facebook.com/Trening.EMS.SiemianowiceSlaskie) lub pod numerem telefonu 511708737 przez SMS lub dzwoniąc.

2. Za umówiony termin uznaje się ten, który został wskazany przez jedną ze stron i potwierdzony przez drugą stronę. 

3. W przypadku zmiany terminu lub odwołania treningu Trener lub Klient zgłasza to nie krócej niż 8h przed umówionym terminem. 

4. W przypadku, gdy Klient nie poinformuje o odwołaniu lub zmianie terminu treningu, lub poinformuje w terminie krótszym niż 8h przed odbyciem się treningu – trening PRZEPADA. 

5. Klient zobowiązuje się przychodzić na trening min. Raz w tygodniu – inaczej skargi odnośnie odniesionych efektów nie będą respektowane. 

6. Każdy Pakiet wejść ma swoją datę ważności – jeżeli Klient regularnie nie przychodzi na treningi – karnet PRZEPADA.  

Pakiet 4 wejść – Ważny 1 miesiąc 
Pakiet 8 wejść – Ważny 2 miesiące 
Pakiet 12 wejść – Ważny 3 miesiące 
Pakiet 24 wejść – Ważny 4 miesiące 
Pakiet 30 wejść – Ważny 6 miesięcy 

Ceny treningów  

1. Trening dla jednej osoby 
 
Pakiet 4 wejść520zł (+ koszty wypożyczenia (50zł/trening) / zakupu (150zł) bielizny treningowej) 
Pakiet 8 wejść920zł (+ koszty wypożyczenia (50zł/trening) / zakupu (150zł) bielizny treningowej  
Pakiet 12 wejść 1460zł 
Pakiet 24 wejść2485zł 
Pakiet 30 wejść2850zł 

Płatności

1. Wybierając dowolny pakiet wejść Klient zobowiązany jest do spłacenia go w formie uzgodnionej z Właścicielem. Wybierając formę ratalną ustaloną z Właścicielem (nie przez platformy ratalne) – Klient zobowiązany jest wpłacać ustaloną kwotę CO MIESIĄC do dnia ustalonego przez obydwie strony. 

2. Nie ma możliwości wybrania pakietu wejść i płacenia rat dopiero po wykorzystaniu treningów podzielonej przez ilość miesięcy. Np. Wybierając pakiet 12 wejść Klient zapłaci dopiero drugą ratę po wykorzystaniu 4 wejść (4 wejścia na 3 miesiące).

3. Rodzaje płatności 
– Gotówka 
– Karta płatnicza 
– Blik 
– Przelew 
– Raty (Właściciel) 
– Raty (Platforma ratalna)

4. Pierwszy trening próbny jest w promocyjnej cenie 50zł
W przypadku zakupu pakietu wejść opłatę należy uiścić przed rozpoczęciem pierwszego treningu z pakietu wybierając dowolny rodzaj płatności. W przypadku rat z platformy ratalnej doliczana jest prowizja, która będzie zwrócona w formie darmowych wejść odpowiednich dla kwoty prowizji licząc, że 1 trening kosztuje 130zł.  

5. W przypadku nieotrzymania zapłaty treningi nie będą się odbywać. 

6. W przypadku rezygnacji ze strony klienta z powodów nie wynikających z pogorszenia się stanu zdrowia (kontuzja, czynniki wpływające na wykluczenie z treningu) pieniądze nie będą zwracane.  

Program lojalnościowy 

1. W przypadku, gdy przyjdzie nowy Klient z polecenia osoby, która już trenuje – osoba polecająca dostaje darmowe wejście, gdy nowy Klient kupi jeden dowolnie wybrany pakiet wejść.

2. W przypadku, gdy Klient obchodzi urodziny w prezencie dostaje darmowe wejście na trening.

3. W przypadku, gdy Klient wykorzysta karnet w wyznaczonym czasie (ważność karnetu), dostaje bezpłatne wejście za systematyczność. 

W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on przesłany drogą mailową na podany adres e-mail na liście osób, które zapoznały się z Regulaminem.  Podpisując się na liście Klient wyraża zgodę na otrzymywanie takich maili.